Masonmate 0841M640220 M20 X 220mm Through Bolt Zinc White Plated (Box of 5)
More Views
Want it by Tomorrow, 15 May? Order within
Only 1 remaining
Description
Details
Size: M20 X 220mm.
Anchor Hole Diameter: 20mm.
Anchor Length: 220mm.
Thread Length: 65mm.
Fastens up to (max fixtures thickness): 100mm.
Min Hole Depth: 100mm.