Faithfull FAISBMBNUT13 Magnetic Hex Nut Driver 1/4in Hex 13.0mm
More Views
Want it by Tomorrow, 14 May? Order within
Description
Details
  • Ideal for repetitive jobs requiring the setting and removal of bolts and nuts
  • The 8mm is commonly used for driving self-drilling screws (Tex Screws)
Features
Features
Faithfull Magnetic Hex Nut Driver 1/4in Hex 13mm