Trend TR38X8MMTC Guided 3 degrees undercut 38mm cut
More Views
Usually ships within 3 working days
Description
Details
  • Shank mounted bearing self guides the cutter along door edge
  • 8mm shank for medium or heavy duty routers only
Features
Features
D:19.3 mm