Milwaukee M18ONEFHIWF12-0X Body Only 18V 1/2" M18 Impact Wrench
More Views
Want it by Tomorrow, 16 May? Order within
The Milwaukee 18v M18 1/2in One-Key Fuel High Torque Impact Wrench delivers 1356 Nm of fastening torque in a compact size of 213 mm, which gives more access in tight spaces
Description
Details
The Milwaukee M180NEFHIWF is supplied Body Only (without batteries or charger)
  • The Milwaukee 18v M18 1/2" One-Key Fuel High Torque Impact Wrench delivers 1356 Nm of fastening torque in a compact size of 213 mm, which gives more access in tight spaces