Mexco GPX1012522 125mm Concrete X10 Grade Diamond Blade
More Views
Want it by Friday, 15 May? Order within
Description
Details
Features
Features
Diameter:125mm ( 4.5 inch)
Bore Size:22.23mm
Segment Height:10mm
Segment Width:2mm