Clarke SPE1200SS SPE1200SS 1" 1200W Stainless Steel Self Priming Garden Pump 230v
More Views
Want it by Tomorrow, 15 May? Order within
Robust stainless steel pump is built for home or general industrial use
Description
Details
  • Self priming.
  • Corrosion and rust proof construction.
  • Includes 1” output elbow, integral carry handle, electric cable with plug.